Gratis forsendelse AB179A 2core indendørs 100M duplex FTTH Drop SC SM G657 Fiberoptiske patch kabel-jumper-Kabel
kr241.93
Status: På lager

Antal *
Læg i kurv
btn-share

BEMÆRK:

vælg venligst din stik (SC,LC,ST,FC) i bemærkninger,

ellers vil vi skibet ud SC standard.

Funktion Velegnet til telecommuniction netværk Type: FC, SC, ST, MU, LC ,MTRJ,MPO,SMA,E2000,DIN Høj holdbarhed og pålidelighed indsætningstab og høj return loss Single mode/multi-tilstand, PC/UPC/APC patch kabel og pigtail tilgængelige Single core, 2 kerner, 4 cres, 6 kerner, 8 kerner, 12 kerner og multi-kerne patch kabel og pigtail til rådighed

Specifikation indskudstab: ≤ 0.3 dB Return loss: ≥55 db Holdbarhed; ≥1000 gange driftstemperatur; -40~+80° Arbejder wavelengt h: 1310-1550nm

  • Model-Nummer: Kabel
  • Mærke: DHUAKERO

Tags: optisk splicer, FIBER, fiber optic, sm legetøj, ftth værktøj, 4 fiber kabel, station yihua, Duplex Repeater, indendørs fiber optic drop kabel, node optic.

Pepedeff A
2020-10-25
4/5
Quality is overall good and received very fast.
Sabinapetkiewicz
2020-12-19
5/5
Hello! Thank you for the goods.
Mack Andreeff2011
2021-01-10
1/5
I didn't get the article. The item is still for sale, I don't understand why you don't send it to me and cancel it. I think he put up a discount that he later didn't want to assume, for looking for an explanation. You 've made Me miss a coupon of several dollars and the offer discount of Another dollars. Very unhappy with the seller, I received the refund, but it's wasted a lot of time and money.
Skriv en anmeldelse