FTTH 1GE GEPON 1port ONU EPON PCBA kredsløb OLT 1,25 G ONU Kompatibel ZTE Fiberhome
kr55.83
Status: På lager

Antal *
Læg i kurv
btn-share

  • Mærke: fiotic
  • Model-Nummer: FT-EONU-1E1
  • Power Interface: 12v dc strømforsyning
  • Kompatibel: Huawei
  • Størrelse: 67*75
  • Fiber Type: Single Mode
  • Bølgelængde: Tx 1310nm, Rx1490nm
  • UPlink Transmissionshastighed: 1,25 G
  • Downlink Transmissionshastighed: 1,25 G
  • RX følsomhed: -27dBm
  • Stik Type: SC/UPC
  • Tx Optisk Effekt: -1-4dBm
  • Garanti: 1 år

Tags: fiberoptiske ftth, ont epon, rim zte, vsol olt, gpon olt, epon, wifi zte f660, onu, ære, gpon.

Jayskie03
2020-10-09
5/5
OK. Product received.
Dalton Jack
2020-10-17
5/5
Yes. All OK.
Skriv en anmeldelse