100PCS/box FTTH SC/UPC single-mode fiber optic SC UPC hurtig stik Cost-Effektive Fiber Optiske Hurtigt Stik
kr148.82
Status: På lager

Antal *
Læg i kurv
btn-share

  • Vægt: 0.03g/pieces
  • Driftstemperatur: -40-70C
  • Gentagen brug: Støtte
  • Gælder for produktet: 2.0*3.0 Kabel-Butterfly
  • Return Loss: 50
  • Model-Nummer: FT-FC01-02
  • farve: blå
  • Størrelse: 63*9mm
  • Stik Type: SC/UPC
  • Mærke: fiotic
  • Indskydningsdæmpning: 0,5 db~1db
  • Kompatibel: Finisar
  • Fiber Type: Single Mode

Tags: FIBER, fiber optic, 100 hurtige conector apc, 1x16, fiberoptiske værktøj, ftth værktøj, mænd optik, SC UPC, UPC, ftth-nøgle box.

Finestrakatie
2020-11-19
5/5
All OK
Viihswin
2021-01-31
5/5
++++
Alisa1233
2020-10-09
5/5
++++++
Skriv en anmeldelse